Kurumunuz için ticari Soğutma: en İyi Seçeneği – Best WohnKultur Blog
Home Decor

Kurumunuz için ticari Soğutma: en İyi Seçeneği

Yiyecek ve içecekler soğuk veya donmuş tutmak için sezon burada. Herhangi bir gıda kuruluşu yiyecek donmuş sağ sıcaklığında soğutulmuş tüketimi için temiz kalır ve uygun sağlamak için tutmak için şarttır. Ticari soğutma harika bir çözüm ve her büyüklükte yiyecek ya da içecek kurulması için uygun farklı seçenekler var.

Staycold HD1140F – bu çift cam bir kapı olan dik bir dondurucu vardır. Dikey düzeni ve ayarlanabilir rafları ile birlikte açık cam kapı açık kapıdan içeriğini görmenizi sağlar. 2020 milimetre yüksek ve 1140 milimetre yüksektir. Bu birim, Eco modu tasarruf ve gerilim koruması dahili bir enerji vardır. Dondurucu depolama alanı bir sürü gerektirir büyük mutfaklar için harika.

Staycold HD690F – bu söz konusu dik dondurucu tek cam Kapılı versiyonu. Nedeniyle 690 milimetre daha dar genişliği için arrange orta boy mutfak için daha uygundur. Çift Kapılı versiyon ile benzer özelliklere sahiptir.

Dik derin Dondurucu 420L – bu dik derin dondurucu beyaz dış ve dört raflar ile tek kapı bir birimdir. Uygun küçük mutfak henüz 420 litre kapasiteli yeterince geniş olduğu için yapar boyutu 650 x 660 x 1980 milimetre ölçer.

Dik derin Dondurucu 289L – bu dik dondurucu kolayca oldukça küçük bir mutfak içine sığacak 540 x 595 x 1980 milimetre ölçen küçük dikey bir birimdir. Ben 420 litrelik versiyonu kadar saklamak değil 289 litrelik bir kapasitesi de vardır ama kafe veya dondurucuda saklamak için besin öğeleri olmayan kafeler için idealdir.

İki Underbar Buzdolabı ve Yarım Salıncak Kapı – bu buzdolabı altından uyar henüz 610 litre kapasitesi vardır. Yeterince geniş ve uygun şekilde yerleştirilmiş bir birim içinde birçok gıda maddeleri depolamak için yapar 1825 x 745 x 902 milimetre ölçer. İki buçuk Katı paslanmaz çelik kapılar paslanmaz çelik bir gövdeye sahip. Bu ticari soğutma ünitesi bar ve müşterilerin bakış birimi tutmak isteyen kafeler için idealdir.

Üç Underbar Buzdolabı ve Yarım Salıncak Cam Kapı – bu ticari catering ekipmanları cam Kapılı paslanmaz çelik bir dış görünüme sahip. Bu da, 2415 x 745 x 902 mm bir ölçüm sayacı altında uyuyor. Cam kapılar uygun buzdolabı içindekileri görüntülemek için yapmak. Bu very best bar veya içki servisi ve kullanışlı tezgahın altında içki ulaşmak için bulmak ve müşteriye teslim edilecek gıda işletmeleri için uygundur.

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker