Uzun Vadeli RV Park ya da Küçük Evleri? – Best WohnKultur Blog
Home Decor

Uzun Vadeli RV Park ya da Küçük Evleri?

Craftmark, Inc alıntı geri ahşap tanımı. şöyle diyor: “rustik (çivi ve cıvata delikleri, büyük knot ve kontrol, sıkıntılı patine, yuvarlak kesilmiş, kaba montaj, solucan odun, vb.) bulmak imkansız neredeyse mükemmel (CVG) açık dikey ahşap tahıl için. Evet, eski. Ama ev sahibi bakım günümüzün alarak ilgilenen, inşaatçılar, tasarımcılar ve mimarlar yeni nesil hitap etti,” bu nedenle, mimari ve sanatsal olarak kabul edilir.

Luling, Tx 75 bin dolar fiyat geri ahşap küçük bir ev bulduk. Tüm bütçemiz için çok pahalı ve iyi değil. Sonra Park modeli bir şirketi ziyaret etmeye karar verdik. İçeride Park modelleri birçok gittik ve bizim ihtiyaçlarımız için en iyi düzenleri 400 metrekare daha küçük olanlar vardı.feet küçük evlere benzer. Sevdiğimiz bir kaç tane, bir $59,000 ve diğer 64.000 dolar artı teslim oldu.

Ama dürüst olmak gerekirse, zamanı geldiğinde için ev ödevimizi yapmaya gittiğimiz tüm yerlere bakarken, küçük bir daire ya da bir karavanda yaşamak için çabalıyoruz. Küçük bir daire, 1 yatak odası, küçük bir ev olarak ihtiyacımız var aynı Kare görüntüleri elde ediyoruz. Büyük bir yatırım yapmak için, sadece kira ve elektrik ödemek zorunda değiliz. Sözleşme iptal edildikten sonra hareket edebiliriz artı hiçbir çöp veya veranda bakım, hiçbir Bina Bakım.

Başka bir seçenek, eğer bir KARAVAN satın almak olsaydık, yatırım küçük bir eve girmekten çok daha küçük olurdu. Neden? Pek çok ya da bir arazi satın almak zorunda kalmazdık, isteğe bağlı bir durum olduğunu biliyoruz, ama bir isteyelim yüklü bir septik tankı, var olmazdı. Septik tankı, elektrik ve su tesisatı taşıma, artı hayatını kolaylaştıran küçük ev için yapmak istesek daha iyi bir satış değeri olur.

Gerektiğinde yeniden konumlandırmak mümkün olacak tekerlekler üzerinde küçük bir eve sahip olmanın en iyi avantajlarından biri olduğunu her zaman akılda tutmak. Ama her yer kiralık olduğu için de RV ve çok daha kolay tutabiliriz.

Ona bakmak için başka bir yoludur, ev, küçük bir ev sahibi olursak, konteyner veya park modeli kargo, her zaman ekstra harcamalar için düzenlemeler yapmak zorundayız. Diğer taraftan, bir KARAVAN için ekstra masrafları elektrik artı Park nerede bir yer olurdu. Izgara küçük evleri daha az masraflar için, güneş panelleri, kompozit tuvaletler ve çok daha fazla seçenek kapalı olduğunu biliyorum, ama küçük bir ev dokunuşu ile büyük yaşam aynı konfora sahip olmak tercih ederiz.

Şu anda, aylık masraflar 600 four yatak odası için yaklaşık $, 2 banyo ev (Wi-Fi, sabit hat, kablo TV, su, elektrik, veranda bakım, vergi, sigorta, çöp öğütücü), artı ipotek vardır. Diğer taraftan, uzun vadeli RV park hotel bir bölgede yaşamaya karar verirsek, otopark için aylık kira 640 göl manzaralı dolar, artı elektrik olurdu. Ama bir düşün… RV hotel parkta yaşayan Birinin aylık elektrik faturası 40 dolar olduğunu söyledi ve 7/24/C vardı.

Fena değil, uzun vadeli RV park hotel ve yakındaki, çardakların, ücretsiz köpek yıkama alanı, evcil hayvan yürüyüş alanı, park alanları, beton, kapı, güvenlik, posta kutuları, çöp toplama alanı, çamaşırhane, spor salonu, oyun parkı, iş ofis, Ücretsiz Kablo, ücretsiz Wi-Fi, ek otopark ve tüm mağazalar jakuzi, havuz alanı, ateş çukurları, 2 BARBEKÜ ve açık mutfak alanı vardır. Bizim için her gün tatil gibi olacak! Sadece ihtiyacımız olan kare görüntüleri ile bir KARAVAN satın alır. Ya taşımak istiyor? Uzak tut!

Daha küçük yaşam alternatif ekarte değil. Ne bir yüzen ev hakkında? Henüz bunun için bazı arama yapmak zorundayız. Bu kurtulmak dair bir düşünce var. Bazı gayrimenkul yüzen ziyaret içine bakıp ne su kütlesi üzerinde yaşayan fiyatlandırma, su üzerinde olduğu için aylık ücret ve artılarını ve eksilerini öğrenmek istiyoruz. Bulunduğu duruma göre değişir sanırım. Bu makalede, bir yüzen ev kendi okuma ve kimse bize biraz tavsiye verebilir mi? Elbette, çok memnun oluruz!

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker