Yaratıcı Fikirleri Banyo için Daha fazla Boşluk Eklemek için – Best WohnKultur Blog
Home Decor

Yaratıcı Fikirleri Banyo için Daha fazla Boşluk Eklemek için

Trendy dünyanın koşuşturma içinde Bütün gün geçirdikten sonra, daha fazla insan şimdi de en iyi yer olarak stres, tuvaletini düşünün, rahatlayın ve lüks. Bu da pek çok ev sahibi banyoda yenileme projeleri meşgul nedenidir. Yaşam kalitesinin artırılması dışında, ev geliştirme bu formun gelecekte daha hızlı ev satmak yardımcı olabilir. Bu banyo çok değerli bir yatırım yenileme yapar.

Ama, ne eğer banyonuzun küçük ya da dar mı? Bunun yerine, bazı yaratıcı fikirleri boyutu, kazanç ilham banyo ve geniş hissettirmek için içiçe olmak. Bir sonraki banyo tasarım hakkında düşünürken, burada denemek isteyebilirsiniz bazı büyük fikirler vardır:

Aynalar Büyü Gibi Çalışır

Küçük mekanlar için aynalar ekleyerek daha geniş bir alana küçük alanı bile dönüştürmekte en eski numaradır. Etkin görünüm her şeyi çift için, Bu ışıklar gibi banyo sizin için köşesinde bir ayna ekleyin. Doğal ışık olmadan banyolar için harika bir tekniktir.

Boya uygulamaları ile Eğlenceli olabilir

En basit ve en uygun boya seçimi ile bile tamamen banyonuzun görünümünü değiştirebilirsiniz. Cesur renkler ve çarpıcı olan ise, yaratıcı boya uygulamaları da küçük alanlarda mucizeler yapabilir. Boya gerçekleştirmek için çok kolay bir güncelleme, bu yüzden geri tutun ve istediğiniz kadar oyun oynamam.

Açık bir Duş almaya ne dersin

Duş kapısı kurtulmak küçük bir banyo için boşluk sayıları her biraz daha fazla boşluk eklemek ve bu bir sır değildir. Tabii ki, böyle tavandan yere kadar fayans henüz bu tasarım denemeye değer bazı ek su yalıtımı önlemleri almak zorunda.

Karo Zemin Akıllıca Seçin

Aşağı odanın arka için göz çizmek ve daha sonra yere banyonuzun odak noktasını yerleştirin. Doğru zemini ile, ziyaretçilerinizin Kare görüntüleri unut yapabilirsiniz. Yere benzer arka pencere camına benzer bir motif koyarak uyumlu bir banyo tasarımı yapabilirsiniz.

Düzeni ile Sıradışı git

Alışılmamış bir düzeni çalışıyorum aksi halde sıkışık bir banyo için daha fazla alan ekleyebilirsiniz. Bazı yaratıcılık ve stratejik yerleştirme ile, kalabalık hissediyorum yapmadan odanın içinde ihtiyacınız olan her şeyi koyabilirsiniz.

Sakın Unutma Yerleşik-İns

Eski evler yarıklarda, genellikle kullanılmayan gitmek köşe ve rastgele duvarlar çok küçük bir banyo var. En iyi sert zemin çık ve hiç bir yerinde ölü bir alan haline bırak.

Bir Duvar ekleyin

Banyo büyük bir duvar yerleştirerek ilk bakışta gözü yanıltabilir. Bugün birçok mağaza birçok poster tarzı duvar resimleri vardır. Sadece çöl veya sahile taşınacak banyo kapısının açıldığını hayal edin.

Duvar Kaplamaları ile Kalın gidin

Son olarak, kapsayan kalın bir duvar bu gözler için çok hoş ve şok edici olarak küçük bir banyo için mucizeler yapabilir. Ayrıca tavana drama fazladan bir doz kapsayan aynı duvar ekleyin ve evinizde eşsiz bir mekan oluşturabilirsiniz.

Bu stratejik ipuçları ve püf noktaları kullanmak ve Tuvalet çok küçük. Şimdi senin için her şey bitti. Kaldıraç bu fikirler ve yaratıcı olun. Hiç ummadığınız en iyi dönüşümü sadece farklı olmak için biraz planlama ve cesaret istemez.

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker